Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
Pigment mürekkep 3200DPI 1.9m Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| Baskı Kafası Tipi: | I3200-A1 üzerinde EPS |
|---|---|
| miktar: | 3 parça |
| Baskı Kafası Çözünürlüğü: | 3200dpi |
CMYK Fedar EPS3200 FD1900 Süblimasyon Baskı Makinesi
| Kafası: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| miktar: | 2 adet |
| Mürekkep rengi: | CMYK |
200 m2 / sa 1,9 m Fedar Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| Baskı Kafası Tipi: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| miktar: | 6 adet |
| Baskı Kafası Çözünürlüğü: | 3200dpi |
Pigment 1.9m CMYK Fedar Geniş Format Eko Solventli Yazıcı
| Kafası: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| miktar: | 2 adet |
| Mürekkep rengi: | CMYK |
Çift Kafalı 1.8m Skycolor Eco Solvent Plotter
| Kafa tipi: | EPS F1440-A1 veya I3200-A1 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
I3200 A1 SC 320TS Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| kullanım: | 3.2m Malzeme |
|---|---|
| Kafa sayısı: | 2/3 |
| Kafa tipi: | F1440-A1 veya I3200-A1 |
Dijital Mürekkep Püskürtmeli H1 Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı 1.8m
| Kafa tipi: | micropiezo DX5 veya 4720 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
Skycolor 4720 Kafa 3.2m Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| kullanım: | Flex Banner |
|---|---|
| Kafalar: | 2-4 kafa |
| Kafa tipi: | Dx5 veya 4720 |
Skycolor 4 Başlıklı 3.2m Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| kullanım: | 3.2m Genişlik Malzemeler |
|---|---|
| Kafalar: | 2 veya 3 veya 4 kafa |
| Kafa tipi: | Ep son Dx5 veya 4720 |
SC-4180TS 1.6m 1.8m Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| Baskı genişliği: | 1850mm |
|---|---|
| Kafası: | Dx5 / 4720 |
| Kafa Miktarı: | 2/1 |

