Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
Eko Solvent Mürekkepli TFP 4 Kafalı Çok İşlevli 1.8m Fırtına Jet Yazıcı
| Kafa tipi: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Mürekkep Türü: | Su bazlı mürekkep veya eko solvent mürekkep |
| Uygulama: | İşaret ve Reklam ve transfer kağıdı |
Stormjet Yazıcı CMYK Mürekkep Püskürtmeli Mürekkep 1000ML Tıkanma Yok
| Mürekkep Türü: | mürekkep püskürtmeli mürekkep |
|---|---|
| Raf ömrü: | 12 ay |
| renk: | CMYK |
Çift CMYK Reklam Afişi Storm Jet Yazıcı 3200dpi
| renk: | Çift CMYK |
|---|---|
| baş: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
| Kafa Miktarı: | 2 |
Su Bazlı Pigment Mürekkep Fırtına Jet Yazıcı SJ-3180TS
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | Dx5 veya 4720 |
| Kafa Miktarı: | 2 |
Stormjet SJ7160S 1.6m 3200DPI Eco Solvent Inkjet Yazıcı
| Kafası: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
1800mm Baskı Genişliği Konfeksiyon Stormjet Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Brüt ağırlık: | 350KGS |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800mm |
1/2 Kafa 1.6m Stormjet SJ7160S Eco Solvent Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafası: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
F1440-A1 / I3200-A1 ile 1,8m StormJet Süblimasyon Yazıcısı
| Kafa tipi: | Epson F1440-A1 veya I3200-A1 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
CMYK Dx5 4720 Mesh Storm Jet Yazıcı
| kullanım: | Vinil, Afiş, Arkadan aydınlatmalı, Ağ, Tuval vb. |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 3 veya 4 |
| Kafa tipi: | Dx5 veya 4720 |
EPSON DX5 3200 ile 180cm Stormjet F1 Eco Solvent Yazıcı
| Kafa tipi: | micropiezo DX5 veya 4720 baskı kafası |
|---|---|
| Brüt ağırlık: | 350KGS |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |

