Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
Fedar FD6194E Eps3200 Dijital Tekstil Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| baskı kafası: | 4720 |
|---|---|
| Baskı kafası miktarı: | 4 |
| Uygulama: | 1000m Transfer kağıdı (20-100g) |
6 Veya 8 I3200 Kafalı 3200dpi Fedar Süblimasyon Yazıcısı
| baş: | 4720 veya I3200 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 6 veya 8 |
| Malzeme: | 45 g / m2 Transfer Kağıdı |
Ev Tekstili 8 Kafalı Dx5 Fedar Süblimasyon Yazıcısı
| baş: | Dx5 veya 4720 veya I3200 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 6 veya 8 |
| Malzeme: | 45 g / m2 Transfer Kağıdı |
EPS3200 1.9m 3200dpi Fedar Süblimasyon Yazıcısı
| baskı kafası: | 4720 |
|---|---|
| Baskı kafası miktarı: | 3 |
| Uygulama: | Transfer kağıdı |
4 Kafalı Eps4720 2 Geçişli 150m2 / H Fedar Süblimasyon Yazıcısı
| Kafası: | 4720 veya I3200-A1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 4 kafa |
| Baskı genişliği: | 1900mm |
6 adet 4720 Baskı Kafası FD6198E Fedar Süblimasyon Yazıcısı
| baskı kafası: | 4720 |
|---|---|
| Baskı kafası miktarı: | 6 |
| Uygulama: | 1000m Transfer kağıdı (20-100g) |

