Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
anahtar kelimeler [ wide format inkjet printer ] eşleşme 153 Ürünler.
Skycolor SC4180TS Geniş Format Eko Solvent Yazıcı Dijital Yazıcılar
| Kafa tipi: | Epson I3200-A1/E1 baskı kafaları |
|---|---|
| çözüm: | 3200 DPI |
| Kafa Miktarı: | 2 adet kafa |
1/2 Baskı Kafalı Stormjet SJ7160/7162 1.6m Geniş Format Eko Solvent Yazıcı
| Kafası: | Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Mürekkep Türü: | Eko Solventli Mürekkep, Süblimasyon Mürekkebi, Su Pigmentli Mürekkep |
| görüntü formatı: | JPG, TIFF, BMP, PDF vb. |
10A Çift Kafa 1.8m Reklam Baskı Makinesi
| Kafa tipi: | EPS F1440-A1 veya I3200-A1 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
SC-4180UV 1.8m UV Plotter
| Kafası: | Orijinal Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
1.6m Çift Kafalı Eko Solventli Dijital Baskı Plotter
| Kafası: | I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
1.6m Skycolor 3200dpi Eko Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
| Kafası: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 2 |
| Rip Yazılımı: | Oniks, Photoprint, Maintop |
Çift Kafalı Skycolor Poster Reklam Baskı Makinesi
| Kafa tipi: | EPS F1440-A1 veya I3200-A1 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Kafa Miktarı: | Çift Çift Kafa |
1.6m Tek Kafalı Stormjet Dijital Baskı Plotter Hepsi Bir Arada
| Kafası: | I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
Profesyonel Baskı için 1.8m Otomatik Yüksek Çözünürlüklü Reklam Baskı Makinesi
| Kafa tipi: | I3200-A1/E1/DX5 kafaları |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 2 |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800mm |
1.6m Metre Dijital Duvar Kağıdı Baskı Makinesi Eco Solvent Plotter
| Kafası: | I3200-A1/E1 kafaları |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 adet |
| Baskı genişliği: | 1600mm |

