Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
anahtar kelimeler [ wide format inkjet printer ] eşleşme 153 Ürünler.
Stormjet 1.8m Geniş Format Eko Solvent Yazıcı SJ-3180S
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | DX5 /I3200-A1/I3200-E1 |
| Baskı arayüzü: | Ağ bağlantı noktası |
1.8m Mürekkep Püskürtmeli Fırtına Püskürtmeli Yazıcı Eko Solvent Geniş Formatlı Plotter
| Kafa tipi: | DX5 / I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800mm |
| Kafa Miktarı: | 3/4 adet |
Yüksek Hızlı CMYK Stormjet Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| kullanım: | Vinil, Afiş, Arkadan aydınlatmalı, Ağ, Tuval vb. |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 3 veya 4 |
| Kafa tipi: | Dx5 veya i3200 - A1 |
I3200 A1 SC 320TS Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
| kullanım: | 3.2m Malzeme |
|---|---|
| Kafa sayısı: | 2/3 |
| Kafa tipi: | F1440-A1 veya I3200-A1 |
SkyColor 1800mm Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
| Baskı genişliği: | 1800mm |
|---|---|
| Kafası: | EPS DX5 / EPS 4720 |
| Kafa Miktarı: | 2/1 |
Kumaş İçin 1.9m 2 Kafalı 4720 Boya Süblimasyon Yazıcısı
| Kafası: | EPS 4720 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1900mm |
SC4180TS Baskı Makine Parçaları ile Geniş Format Eko Solvent Yazıcı
| Kafa tipi: | Epson I3200-A1/E1 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Mürekkep Besleme Sistemi |
| Kafa Miktarı: | 2 adet kafa |
CMYK Fedar I3200 Süblimasyon Tekstil Yazıcısı
| Kafa tipi: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800 m |
| Kafa Miktarı: | 6 kafa / altı baskı kafası |
Süblimasyon Mürekkebi 1.6m Dijital Baskı Plotter Geniş Format
| Kafası: | I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
Epson DX5 Roll To Roll 3.2m Eco Solvent Yazıcı
| Kafası: | Orijinal Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Baskı boyutu: | 3.2m |

