Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
anahtar kelimeler [ wide format inkjet printer ] eşleşme 153 Ürünler.
2-5mm Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Plotter Makinesi I3200A1/E1 Kafalarını Kullanın
| Uygulama: | Vinil, Afiş, Ağ, Tuval vb. |
|---|---|
| Kafası: | Epson I3200-A1 /E1 |
| Kafa Miktarı: | 2/1 adet kafa |
CMYKW Orijinal Dx5 EPS 4720 Rulodan Ruloya Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafası: | Orijinal Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Mürekkep Kürleme Yöntemi: | LED UV Kürleme |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
SC-320TS 3.2M Eco Solvent Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Dış Ortam Baskısı
| Kafası: | Orijinal Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Baskı boyutu: | 3.2m |
Dx5 Sky Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | micropiezo DX5 veya 4720 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
Micropiezo DX5 4720 Sky Color Inkjet Yazıcı
| Kafa tipi: | micropiezo DX5 veya 4720 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
Endüstriyel UV İyileştirilebilir Dx5 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Makinesi
| Kafası: | Orijinal Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Mürekkep Kürleme Yöntemi: | LED UV Kürleme |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
3.2m Ultra Geniş Format SC-320TS Eco Solvent Yazıcı
| Kafası: | Orijinal Dx5, EPS 4720 |
|---|---|
| Baskı boyutu: | 3.2m |
| Kafa Miktarı: | Çift kafa, Üç kafa |
Stormjet 2 Kafalı Kesim Plotter Makinesi 1.8m Geniş Formatlı Solvent Yazıcı
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | Epson I3200-A1/I3200-E1 |
| Baskı arayüzü: | Ağ bağlantı noktası |
Geniş Format 1.6m Tek Kafalı SJ-7160S Dijital Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | micropiezo DX5 veya 4720 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.6m |
3200dpi Açık Vinil Afiş 1600mm Gökyüzü Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | micropiezo DX5 veya 4720 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.6m |

