Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
anahtar kelimeler [ wide format inkjet printer ] eşleşme 153 Ürünler.
3 Başlı LED Kürleme 1.8m Reklam UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | EPS I3200-A1 Baskı Kafası |
|---|---|
| Kürleme yöntemi: | UV LED kürleme |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
Stormjet Tekstil Baskı Makinesi 4 Kafa Eko Solventli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Mürekkep Türü: | Su bazlı mürekkep veya eko solvent mürekkep |
| Rip Yazılımı: | Maintop, Photoprint, Onyx |
Eco Solvent 3200dpi 8 Kafalı Gökyüzü Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | F1440-A1 / I3200-A1 / E1 |
| Kafa Miktarı: | 8 adet |
1.8M I3200-E1/A1 Kafa Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Vinil Flex Afiş Baskı Makinesi
| baş: | DX5/I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 8 adet |
| kullanım: | Araba Plakası, Mavi kağıt, Poster, vinil vb. |
Stormjet SJ7160/7162 süblimasyon yazıcıları geniş format Plotter Makinesi
| Kafası: | Epson I3200-A1/E1 |
|---|---|
| Mürekkep Türü: | Eko Solventli Mürekkep, Süblimasyon Mürekkebi, Su Pigmentli Mürekkep |
| görüntü formatı: | JPG, TIFF, BMP, PDF vb. |
Skycolor Geniş Format Harita Çizici Eco Solvent Yazıcı
| Kafa tipi: | DX5 veya I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800mm |
Skycolor UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı 6 Etiket İçin 13m2 / H Geçiş
| Kafa tipi: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Baskı genişliği: | 1900mm |
| Renkler: | C + W + C |
EPS I3200-U1 Başlıklı 1.9m Hasır Kayışlı UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Baskı genişliği: | 1900mm |
| Renkler: | C + W + C |
1.9m Yüksek Hızlı UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Otomatik 1903 Mesh Kemer
| Kafa tipi: | Epson I3200-U1 |
|---|---|
| Baskı genişliği: | 1900mm |
| Renkler: | C + W + C |
Stormjet SJ-3180S 1.8m Eko Solvent Vinil Baskı Makinesi Geniş Format
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | Epson I3200-A1/I3200-E1 |
| çözüm: | 3200 DPI |

