Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
anahtar kelimeler [ wide format inkjet printer ] eşleşme 153 Ürünler.
Reklam Ürünleri için 1.8m Baskı Genişliği CMYK+W UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | Epson I3200-U1 Baskı Kafası |
|---|---|
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800mm |
| görüntü formatı: | JPG, TIFF, BMP, PDF vb. |
Çok Renkli Dijital Giyim Fedar Süblimasyon Yazıcısı Geniş Format
| Kafası: | Epson I3200-A1 |
|---|---|
| miktar: | 2 adet |
| Mürekkep rengi: | CMYK |
CMYK+W Skycolor SC-4180UV UV Dijital Yazıcı Rulodan Ruloya Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | I3200-U1 baskı kafası |
|---|---|
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800mm |
| görüntü formatı: | JPG, TIFF, BMP, PDF vb. |
CMYK I3200-A1 3200mm Gökyüzü Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| kullanım: | 3.2m Malzeme |
|---|---|
| Kafa sayısı: | 2/3 |
| Kafa tipi: | F1440-A1 veya I3200-A1 |
F1440-A1 Eco Solvent Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| model: | SC-6160S / SC-6162TS |
|---|---|
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.6m |
| Kafa tipi: | 1 veya 2 adet Epson F1440-A1 / I3200-A1 |
Eko Solvent Reklamcılığı 8 Kafalı Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | F1440-A1 / I3200-A1 / E1 |
| Kafa Miktarı: | 8 adet |
Yüksek Hızlı Yüksek Verimli 8 Kafa Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Flex Baskı Makinesi
| baş: | Epson I3200-A1/E1 kafaları |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 8 adet |
| HUZUR İÇİNDE YATSIN: | Printfactory, Onyx, Photoprint, Maintop |
Skycolor EPS F1440-A1 3.2m Dijital Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafalar: | 2 veya 3 veya 4 kafa |
|---|---|
| Kafa tipi: | EPS F1440-A1 veya I3200-A1 |
| HUZUR İÇİNDE YATSIN: | Photoprint, Ony, Maintop |
Skycolor 1903 Gelişmiş ve Yüksek Hızlı UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı 3200DPI Mesh Belt Yazıcı
| Kafa tipi: | Epson I3200-U1 Baskı Kafası |
|---|---|
| Baskı genişliği: | 1900mm |
| Renkler: | CMYK + W + CMYK |
Otomatik Temizleme 3 Kafalı Dijital Gökyüzü Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | F1440-A1 veya I3200-A1 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |

