Tüm ürünler
-
Süblimasyon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Sublime Tekstil Yazıcı
-
Geniş Formatlı Eko Solventli Yazıcı
-
Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi
-
Dijital Baskı Plotter
-
UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Transfer Kağıt Baskı Makinesi
-
Epson Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Reklam Baskı Makinesi
-
Ticari Poster Yazıcı Makinesi
-
Süblimasyon Kumaş Baskı Makinesi
-
Fedar Süblimasyon Yazıcısı
-
Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
-
Storm Jet Yazıcı
anahtar kelimeler [ wide format inkjet printer ] eşleşme 153 Ürünler.
8 Kafalı Hepsi Bir Arada Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Harita Çizici
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
| Kafa Miktarı: | 8 |
Skycolor Geniş Format Dijital Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi 3.2m Baskı Genişliği
| Baskı genişliği: | 3.2m |
|---|---|
| Kafa tipi: | Epson I3200-A1/E1 kafaları |
| renk: | CMYK |
Reklam için Poster 8 Kafaları Skycolor Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| renk: | CMYK |
|---|---|
| baş: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
| Kafa Miktarı: | 8 |
Stormjet 1.6m Küçük Boyutlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Geniş Format Eko Solvent Plotter
| Kafası: | I3200-A1 / E1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 adet |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
Otomatik Temizleme 3 Başlıklı 1.8m Gökyüzü Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | F1440-A1 veya I3200-A1 |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Sifon Pozitif Mürekkep Besleme Sistemi |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1.8M |
Stormjet SJ7160S 1.6m 3200DPI Eco Solvent Inkjet Yazıcı
| Kafası: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
1/2 Kafa 1.6m Stormjet SJ7160S Eco Solvent Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafası: | F1440-A1 / I3200-A1 |
|---|---|
| Kafa Miktarı: | 1/2 |
| Baskı genişliği: | 1.6m |
1800mm Baskı Genişliği Konfeksiyon Stormjet Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
| Kafa tipi: | F1440-A1 / I3200-A1 / I3200-E1 |
|---|---|
| Brüt ağırlık: | 350KGS |
| Maksimum Baskı Genişliği: | 1800mm |
1,9 m Süblimasyon Kumaş Geniş Formatlı Yazıcı 150 m2 / sa
| Kafası: | EPS I3200-A1 |
|---|---|
| Baskı kafası miktarı: | 4 ADET |
| Baskı hızı: | 150 m2 / saat |
Skycolor SC-4180UV 1800mm UV Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı En Hızlı Rulodan Ruloya Yazıcı
| Kafa tipi: | I3200-A1 / E1 baskı kafası |
|---|---|
| Mürekkep Besleme Sistemi: | Mürekkep Besleme Sistemi |
| Kafa Miktarı: | Çift kafa |

